Պատվիրելու համար զանգահարել +374 60 276000
Սինեմա Սթար Դալմա
KinoPark
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Մոսկվա կինոթատրոն

այսօր
10:10 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
10:10 Գնել
Свадьбы не будет!
KinoPark (Դահլիճ 6)
10:15 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
KinoPark (Premium Hall 1)
10:30 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
10:40 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 3)
10:45 Գնել
Лука
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
10:50 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
11:00 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
11:00 Գնել
Օլիմպիկոս
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
11:10 Գնել
Круэлла
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
11:15 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր փոքր դահլիճ)
11:15 Գնել
Օլիմպիկոս
KinoPark (Դահլիճ 2)
11:20 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
KinoPark (Դահլիճ 5)
11:40 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
11:50 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 4)
12:10 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Դահլիճ 6)
12:15 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
Փոքրիկ զորավարը
Կինոթատրոն «Նաիրի»
12:30 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
12:35 Գնել
Круэлла
KinoPark (Premium Hall 1)
12:40 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
12:40 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 3)
12:45 Գնել
Лука
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
12:55 Գնել
Օլիմպիկոս
KinoPark (Դահլիճ 2)
13:00 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
13:10 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
13:15 Գնել
Իշխանություն
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր փոքր դահլիճ)
13:20 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Դահլիճ 5)
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
13:50 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
13:50 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 4)
14:00 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
14:20 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
14:30 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
14:30 Գնել
Դասարանցիները
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ փոքր դահլիճ)
14:35 Գնել
Օլիմպիկոս
KinoPark (Դահլիճ 2)
14:35 Գնել
Свадьбы не будет!
KinoPark (Դահլիճ 6)
14:40 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
14:40 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 3)
14:45 Գնել
Телохранитель жены киллера
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
15:00 Գնել
Օլիմպիկոս
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
Հարսանիք թիկունքում - ֆիլմ
Կինոթատրոն «Նաիրի»
15:15 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր փոքր դահլիճ)
15:15 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Premium Hall 1)
15:20 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
15:45 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
KinoPark (Դահլիճ 5)
15:50 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
KinoPark (Դահլիճ 4)
16:00 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
16:10 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
16:15 Գնել
Օլիմպիկոս
KinoPark (Դահլիճ 2)
16:25 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
16:30 Գնել
Ազնիվ Գողեր
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ փոքր դահլիճ)
16:35 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Դահլիճ 6)
16:35 Գնել
Форсаж 9
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
16:40 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 3)
16:55 Գնել
Круэлла
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
17:40 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
17:40 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
KinoPark (Premium Hall 1)
17:45 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 4)
17:55 Գնել
Օլիմպիկոս
KinoPark (Դահլիճ 2)
18:00 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
Զգուշացե՛ք, կանայք են-INDIAN VERSION
Կինոթատրոն «Նաիրի»
18:05 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Դահլիճ 5)
18:20 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
18:30 Գնել
Հարսանիք թիկունքում - ֆիլմ
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ փոքր դահլիճ)
18:35 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
18:40 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 3)
19:00 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Դահլիճ 6)
19:15 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր փոքր դահլիճ)
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
19:25 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
19:35 Գնել
Օլիմպիկոս
KinoPark (Դահլիճ 2)
19:40 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
19:45 Գնել
Лука
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
19:45 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 4)
20:00 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Premium Hall 1)
20:10 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
20:25 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
20:30 Գնել
Օլիմպիկոս
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
20:30 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
20:30 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
KinoPark (Դահլիճ 5)
20:40 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
KinoPark (Դահլիճ 3)
Անմոռանալի օր
Կինոթատրոն «Նաիրի»
20:45 Գնել
Իշխանություն
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ փոքր դահլիճ)
21:00 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
21:15 Գնել
Իշխանություն
KinoPark (Դահլիճ 2)
21:25 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Դահլիճ 6)
21:45 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
21:45 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
21:45 Գնել
Форсаж 9
KinoPark (Դահլիճ 4)
Ա.Կ.Ա
Կինոթատրոն «Նաիրի»
22:00 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
22:15 Գնել
Телохранитель жены киллера
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
22:20 Գնել
Իշխանություն
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
22:25 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
KinoPark (Premium Hall 1)
22:35 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
22:40 Գնել
Форсаж 9
KinoPark (Դահլիճ 3)
22:50 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
22:50 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Դահլիճ 5)
23:15 Գնել
Круэлла
KinoPark (Դահլիճ 2)
23:20 Գնել
Свадьбы не будет!
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
23:50 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Դահլիճ 6)
վաղը
10:10 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
10:10 Գնել
Свадьбы не будет!
KinoPark (Դահլիճ 6)
10:15 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
KinoPark (Premium Hall 1)
10:30 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
10:40 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 3)
10:50 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
11:00 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
11:00 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
11:10 Գնել
Круэлла
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
11:15 Գնել
Իշխանություն
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր փոքր դահլիճ)
11:15 Գնել
Օլիմպիկոս
KinoPark (Դահլիճ 2)
11:20 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
KinoPark (Դահլիճ 5)
11:40 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
11:45 Գնել
Лука
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
11:50 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 4)
12:10 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Դահլիճ 6)
12:15 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
Փոքրիկ զորավարը
Կինոթատրոն «Նաիրի»
12:30 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
12:35 Գնել
Круэлла
KinoPark (Premium Hall 1)
12:40 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
12:40 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 3)
12:55 Գնել
Օլիմպիկոս
KinoPark (Դահլիճ 2)
13:00 Գնել
Օլիմպիկոս
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
13:10 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
13:15 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր փոքր դահլիճ)
13:20 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Դահլիճ 5)
13:45 Գնել
Лука
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
13:50 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
13:50 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 4)
14:00 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
14:20 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
14:30 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
14:30 Գնել
Դասարանցիները
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ փոքր դահլիճ)
14:35 Գնել
Օլիմպիկոս
KinoPark (Դահլիճ 2)
14:35 Գնել
Свадьбы не будет!
KinoPark (Դահլիճ 6)
14:40 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
14:40 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 3)
14:45 Գնել
Օլիմպիկոս
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
Հարսանիք թիկունքում - ֆիլմ
Կինոթատրոն «Նաիրի»
15:15 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր փոքր դահլիճ)
15:15 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Premium Hall 1)
15:20 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
15:45 Գնել
Телохранитель жены киллера
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
15:45 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
KinoPark (Դահլիճ 5)
15:50 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
KinoPark (Դահլիճ 4)
16:00 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
16:10 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
16:15 Գնել
Օլիմպիկոս
KinoPark (Դահլիճ 2)
16:25 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
16:30 Գնել
Ազնիվ Գողեր
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ փոքր դահլիճ)
16:35 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Դահլիճ 6)
16:35 Գնել
Форсаж 9
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
16:40 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 3)
16:45 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
16:55 Գնել
Круэлла
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
17:15 Գնել
Իշխանություն
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր փոքր դահլիճ)
17:40 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
17:40 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
KinoPark (Premium Hall 1)
17:45 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 4)
17:55 Գնել
Օլիմպիկոս
KinoPark (Դահլիճ 2)
18:00 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
18:00 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
Զգուշացե՛ք, կանայք են-INDIAN VERSION
Կինոթատրոն «Նաիրի»
18:05 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Դահլիճ 5)
18:20 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
18:30 Գնել
Հարսանիք թիկունքում - ֆիլմ
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ փոքր դահլիճ)
18:35 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
18:40 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 3)
18:45 Գնել
Круэлла
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
19:00 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Դահլիճ 6)
19:15 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր փոքր դահլիճ)
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
19:25 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
19:35 Գնել
Օլիմպիկոս
KinoPark (Դահլիճ 2)
19:40 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
19:45 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 4)
20:00 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Premium Hall 1)
20:10 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
20:15 Գնել
Лука
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
20:25 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
20:30 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
20:30 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
KinoPark (Դահլիճ 5)
20:40 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
KinoPark (Դահլիճ 3)
Անմոռանալի օր
Կինոթատրոն «Նաիրի»
20:45 Գնել
Իշխանություն
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ փոքր դահլիճ)
21:00 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
21:15 Գնել
Իշխանություն
KinoPark (Դահլիճ 2)
21:15 Գնել
Форсаж 9
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
21:25 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Դահլիճ 6)
21:45 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
21:45 Գնել
Форсаж 9
KinoPark (Դահլիճ 4)
Ա.Կ.Ա
Կինոթատրոն «Նաիրի»
22:00 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
22:15 Գնել
Телохранитель жены киллера
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
22:20 Գնել
Իշխանություն
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
22:25 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
KinoPark (Premium Hall 1)
22:35 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
22:40 Գնել
Форсаж 9
KinoPark (Դահլիճ 3)
22:50 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
22:50 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Դահլիճ 5)
23:15 Գնել
Круэлла
KinoPark (Դահլիճ 2)
23:20 Գնել
Свадьбы не будет!
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
23:50 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Դահլիճ 6)
վաղը չէ մյուս օրը
10:10 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
10:10 Գնել
Свадьбы не будет!
KinoPark (Դահլիճ 6)
10:15 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
KinoPark (Premium Hall 1)
10:30 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
10:40 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 3)
10:50 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
11:00 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
11:00 Գնել
Օլիմպիկոս
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
11:10 Գնել
Круэлла
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
11:15 Գնել
Օլիմպիկոս
KinoPark (Դահլիճ 2)
11:20 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
KinoPark (Դահլիճ 5)
11:30 Գնել
Лука
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
11:40 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
11:50 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 4)
12:00 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր փոքր դահլիճ)
12:10 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Դահլիճ 6)
12:15 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
Փոքրիկ զորավարը
Կինոթատրոն «Նաիրի»
12:30 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
12:35 Գնել
Круэлла
KinoPark (Premium Hall 1)
12:40 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
12:40 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 3)
12:55 Գնել
Օլիմպիկոս
KinoPark (Դահլիճ 2)
13:00 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
13:10 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
13:20 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Դահլիճ 5)
13:30 Գնել
Лука
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
13:50 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
13:50 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 4)
14:00 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
14:00 Գնել
Իշխանություն
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր փոքր դահլիճ)
14:20 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
14:30 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
14:30 Գնել
Դասարանցիները
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ փոքր դահլիճ)
14:35 Գնել
Օլիմպիկոս
KinoPark (Դահլիճ 2)
14:35 Գնել
Свадьбы не будет!
KinoPark (Դահլիճ 6)
14:40 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
14:40 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 3)
14:45 Գնել
Օլիմպիկոս
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
Հարսանիք թիկունքում - ֆիլմ
Կինոթատրոն «Նաիրի»
15:15 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Premium Hall 1)
15:20 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
15:30 Գնել
Телохранитель жены киллера
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
15:45 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
KinoPark (Դահլիճ 5)
15:50 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
KinoPark (Դահլիճ 4)
16:00 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
16:00 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր փոքր դահլիճ)
16:10 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
16:15 Գնել
Օլիմպիկոս
KinoPark (Դահլիճ 2)
16:25 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
16:30 Գնել
Ազնիվ Գողեր
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ փոքր դահլիճ)
16:35 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Դահլիճ 6)
16:35 Գնել
Форсаж 9
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
16:40 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 3)
16:45 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
16:55 Գնել
Круэлла
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
17:40 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
17:40 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
KinoPark (Premium Hall 1)
17:45 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 4)
17:45 Գնել
Лука
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
17:55 Գնել
Օլիմպիկոս
KinoPark (Դահլիճ 2)
18:00 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
18:00 Գնել
Իշխանություն
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր փոքր դահլիճ)
Զգուշացե՛ք, կանայք են-INDIAN VERSION
Կինոթատրոն «Նաիրի»
18:05 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Դահլիճ 5)
18:20 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
18:30 Գնել
Հարսանիք թիկունքում - ֆիլմ
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ փոքր դահլիճ)
18:35 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
18:40 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 3)
18:45 Գնել
Круэлла
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
19:00 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Դահլիճ 6)
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
19:25 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
19:35 Գնել
Օլիմպիկոս
KinoPark (Դահլիճ 2)
19:40 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
19:45 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 4)
19:45 Գնել
Телохранитель жены киллера
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
20:00 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Premium Hall 1)
20:10 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
20:15 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր փոքր դահլիճ)
20:25 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
20:30 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
20:30 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
KinoPark (Դահլիճ 5)
20:30 Գնել
Իշխանություն
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ փոքր դահլիճ)
20:40 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
KinoPark (Դահլիճ 3)
Անմոռանալի օր
Կինոթատրոն «Նաիրի»
21:00 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
21:15 Գնել
Իշխանություն
KinoPark (Դահլիճ 2)
21:15 Գնել
Форсаж 9
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
21:25 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Դահլիճ 6)
21:45 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
21:45 Գնել
Форсаж 9
KinoPark (Դահլիճ 4)
Ա.Կ.Ա
Կինոթատրոն «Նաիրի»
22:00 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
22:00 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
22:20 Գնել
Իշխանություն
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
22:25 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
KinoPark (Premium Hall 1)
22:35 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
22:40 Գնել
Форсаж 9
KinoPark (Դահլիճ 3)
22:50 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
22:50 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Դահլիճ 5)
23:15 Գնել
Круэлла
KinoPark (Դահլիճ 2)
23:20 Գնել
Свадьбы не будет!
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
23:50 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Դահլիճ 6)
Հունիս 20
10:10 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
10:10 Գնել
Свадьбы не будет!
KinoPark (Դահլիճ 6)
10:15 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
KinoPark (Premium Hall 1)
10:30 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
10:40 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 3)
10:50 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
11:00 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
11:00 Գնել
Օլիմպիկոս
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
11:10 Գնել
Круэлла
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
11:15 Գնել
Օլիմպիկոս
KinoPark (Դահլիճ 2)
11:20 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
KinoPark (Դահլիճ 5)
11:30 Գնել
Лука
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
11:40 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
11:50 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 4)
12:00 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր փոքր դահլիճ)
12:10 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Դահլիճ 6)
12:15 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
Փոքրիկ զորավարը
Կինոթատրոն «Նաիրի»
12:30 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
12:35 Գնել
Круэлла
KinoPark (Premium Hall 1)
12:40 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
12:40 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 3)
12:55 Գնել
Օլիմպիկոս
KinoPark (Դահլիճ 2)
13:00 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
13:10 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
13:20 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Դահլիճ 5)
13:30 Գնել
Лука
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
13:50 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
13:50 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 4)
14:00 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
14:00 Գնել
Իշխանություն
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր փոքր դահլիճ)
14:20 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
14:30 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
14:30 Գնել
Դասարանցիները
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ փոքր դահլիճ)
14:35 Գնել
Օլիմպիկոս
KinoPark (Դահլիճ 2)
14:35 Գնել
Свадьбы не будет!
KinoPark (Դահլիճ 6)
14:40 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
14:40 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 3)
14:45 Գնել
Օլիմպիկոս
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
Հարսանիք թիկունքում - ֆիլմ
Կինոթատրոն «Նաիրի»
15:15 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Premium Hall 1)
15:20 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
15:30 Գնել
Телохранитель жены киллера
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
15:45 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
KinoPark (Դահլիճ 5)
15:50 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
KinoPark (Դահլիճ 4)
16:00 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
16:00 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր փոքր դահլիճ)
16:10 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
16:15 Գնել
Օլիմպիկոս
KinoPark (Դահլիճ 2)
16:25 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
16:30 Գնել
Ազնիվ Գողեր
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ փոքր դահլիճ)
16:35 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Դահլիճ 6)
16:35 Գնել
Форсаж 9
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
16:40 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 3)
16:45 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
16:55 Գնել
Круэлла
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
17:40 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
17:40 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
KinoPark (Premium Hall 1)
17:45 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 4)
17:45 Գնել
Лука
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
17:55 Գնել
Օլիմպիկոս
KinoPark (Դահլիճ 2)
18:00 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
18:00 Գնել
Իշխանություն
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր փոքր դահլիճ)
Զգուշացե՛ք, կանայք են-INDIAN VERSION
Կինոթատրոն «Նաիրի»
18:05 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Դահլիճ 5)
18:20 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
18:30 Գնել
Հարսանիք թիկունքում - ֆիլմ
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ փոքր դահլիճ)
18:35 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
18:40 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 3)
18:45 Գնել
Круэлла
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
19:00 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Դահլիճ 6)
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
19:25 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
19:35 Գնել
Օլիմպիկոս
KinoPark (Դահլիճ 2)
19:40 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
19:45 Գնել
Лука
KinoPark (Դահլիճ 4)
19:45 Գնել
Телохранитель жены киллера
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
20:00 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Premium Hall 1)
20:10 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
20:15 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր փոքր դահլիճ)
20:25 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
20:30 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
20:30 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
KinoPark (Դահլիճ 5)
20:30 Գնել
Իշխանություն
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ փոքր դահլիճ)
20:40 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
KinoPark (Դահլիճ 3)
Անմոռանալի օր
Կինոթատրոն «Նաիրի»
21:00 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
21:15 Գնել
Իշխանություն
KinoPark (Դահլիճ 2)
21:15 Գնել
Форсаж 9
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
21:25 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Դահլիճ 6)
21:45 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
21:45 Գնել
Форсаж 9
KinoPark (Դահլիճ 4)
Ա.Կ.Ա
Կինոթատրոն «Նաիրի»
22:00 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
22:00 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
22:20 Գնել
Իշխանություն
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
22:25 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
KinoPark (Premium Hall 1)
22:35 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
22:40 Գնել
Форсаж 9
KinoPark (Դահլիճ 3)
22:50 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
22:50 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Դահլիճ 5)
23:15 Գնել
Круэлла
KinoPark (Դահլիճ 2)
23:20 Գնել
Свадьбы не будет!
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
23:50 Գնել
Телохранитель жены киллера
KinoPark (Դահլիճ 6)
Հունիս 21
10:10 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
10:30 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
10:50 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
11:00 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
11:00 Գնել
Օլիմպիկոս
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
11:10 Գնել
Круэлла
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
11:30 Գնել
Лука
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
11:40 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
12:00 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր փոքր դահլիճ)
12:15 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
Փոքրիկ զորավարը
Կինոթատրոն «Նաիրի»
12:30 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
12:40 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
13:00 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
13:10 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
13:30 Գնել
Лука
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
13:50 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
14:00 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
14:00 Գնել
Իշխանություն
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր փոքր դահլիճ)
14:20 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
14:30 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
14:30 Գնել
Դասարանցիները
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ փոքր դահլիճ)
14:40 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
14:45 Գնել
Օլիմպիկոս
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
Հարսանիք թիկունքում - ֆիլմ
Կինոթատրոն «Նաիրի»
15:20 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
15:30 Գնել
Телохранитель жены киллера
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
16:00 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
16:00 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր փոքր դահլիճ)
16:10 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
16:25 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
16:30 Գնել
Ազնիվ Գողեր
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ փոքր դահլիճ)
16:35 Գնել
Форсаж 9
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
16:45 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
16:55 Գնել
Круэлла
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
17:40 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
17:45 Գնել
Лука
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
18:00 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
18:00 Գնել
Իշխանություն
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր փոքր դահլիճ)
Զգուշացե՛ք, կանայք են-INDIAN VERSION
Կինոթատրոն «Նաիրի»
18:20 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
18:30 Գնել
Հարսանիք թիկունքում - ֆիլմ
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ փոքր դահլիճ)
18:35 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
18:45 Գնել
Круэлла
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
19:25 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
19:40 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
19:45 Գնել
Телохранитель жены киллера
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
20:10 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
20:15 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր փոքր դահլիճ)
20:25 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
20:30 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
20:30 Գնել
Իշխանություն
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ փոքր դահլիճ)
Անմոռանալի օր
Կինոթատրոն «Նաիրի»
21:00 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
21:15 Գնել
Форсаж 9
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
21:45 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
Ա.Կ.Ա
Կինոթատրոն «Նաիրի»
22:00 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
22:00 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
22:20 Գնել
Իշխանություն
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
22:35 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
22:50 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
23:20 Գնել
Свадьбы не будет!
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
Հունիս 22
10:10 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
10:30 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
10:50 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
11:00 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
11:10 Գնել
Круэлла
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
11:40 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
12:15 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
Փոքրիկ զորավարը
Կինոթատրոն «Նաիրի»
12:30 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
12:40 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
13:10 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
13:50 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
14:00 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
14:20 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
14:30 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
14:40 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
Հարսանիք թիկունքում - ֆիլմ
Կինոթատրոն «Նաիրի»
15:20 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
16:00 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
16:10 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
16:25 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
16:35 Գնել
Форсаж 9
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
16:55 Գնել
Круэлла
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
17:40 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
18:00 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
Զգուշացե՛ք, կանայք են-INDIAN VERSION
Կինոթատրոն «Նաիրի»
18:20 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
18:35 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
19:25 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
19:40 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
20:10 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
20:25 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
20:30 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
Անմոռանալի օր
Կինոթատրոն «Նաիրի»
21:00 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
21:45 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
Ա.Կ.Ա
Կինոթատրոն «Նաիրի»
22:00 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
22:20 Գնել
Իշխանություն
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
22:35 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
22:50 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
23:20 Գնել
Свадьбы не будет!
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
Հունիս 23
10:10 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
10:30 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
10:50 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
11:00 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
11:10 Գնել
Круэлла
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
11:40 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
12:15 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
Փոքրիկ զորավարը
Կինոթատրոն «Նաիրի»
12:30 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
12:40 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
13:10 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
13:50 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
14:00 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
14:20 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
14:30 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
14:40 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
Հարսանիք թիկունքում - ֆիլմ
Կինոթատրոն «Նաիրի»
15:20 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
16:00 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
16:10 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
16:25 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
16:35 Գնել
Форсаж 9
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
16:55 Գնել
Круэлла
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
17:40 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
18:00 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
Զգուշացե՛ք, կանայք են-INDIAN VERSION
Կինոթատրոն «Նաիրի»
18:20 Գնել
Մի անգամ դպրոցում
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
18:35 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
19:25 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
19:40 Գնել
Лука
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
20:10 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
20:25 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
20:30 Գնել
Օլիմպիկոս
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
Անմոռանալի օր
Կինոթատրոն «Նաիրի»
21:00 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
21:45 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 1)
Ա.Կ.Ա
Կինոթատրոն «Նաիրի»
22:00 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 4)
22:20 Գնել
Իշխանություն
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 6 VIP)
22:35 Գնել
Телохранитель жены киллера
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 2)
22:50 Գնել
Заклятие 3: По воле дьявола
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 5)
23:20 Գնել
Свадьбы не будет!
Սինեմա Սթար Դալմա (Դահլիճ 3)
Հունիս 24
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Փոքրիկ զորավարը
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Հարսանիք թիկունքում - ֆիլմ
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Զգուշացե՛ք, կանայք են-INDIAN VERSION
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Անմոռանալի օր
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Ա.Կ.Ա
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Հունիս 25
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Փոքրիկ զորավարը
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Հարսանիք թիկունքում - ֆիլմ
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Զգուշացե՛ք, կանայք են-INDIAN VERSION
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Անմոռանալի օր
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Ա.Կ.Ա
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Հունիս 26
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Փոքրիկ զորավարը
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Հարսանիք թիկունքում - ֆիլմ
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Զգուշացե՛ք, կանայք են-INDIAN VERSION
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Անմոռանալի օր
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Ա.Կ.Ա
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Հունիս 27
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Փոքրիկ զորավարը
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Հարսանիք թիկունքում - ֆիլմ
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Զգուշացե՛ք, կանայք են-INDIAN VERSION
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Անմոռանալի օր
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Ա.Կ.Ա
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Հունիս 28
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Փոքրիկ զորավարը
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Հարսանիք թիկունքում - ֆիլմ
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Զգուշացե՛ք, կանայք են-INDIAN VERSION
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Անմոռանալի օր
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Ա.Կ.Ա
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Հունիս 29
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Փոքրիկ զորավարը
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Հարսանիք թիկունքում - ֆիլմ
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Զգուշացե՛ք, կանայք են-INDIAN VERSION
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Անմոռանալի օր
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Ա.Կ.Ա
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Հունիս 30
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Փոքրիկ զորավարը
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Հարսանիք թիկունքում - ֆիլմ
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Զգուշացե՛ք, կանայք են-INDIAN VERSION
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Օլիմպիկոս
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Անմոռանալի օր
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Ա.Կ.Ա
Կինոթատրոն «Նաիրի»

Лука x

Лука

Свои незабываемые каникулы, в которых есть место и домашней пасте, и мороженному, и бесконечным поездкам на мопеде, мальчик по имени Лука проводит в красивом приморском городке, расположенном на итальянской Ривьере. Ни одно приключение Луки не обходится без участия его нового лучшего друга, и беззаботность отдыха омрачает только лишь тот факт, что на самом деле в облике мальчика скрывается морской монстр из глубин лагуны, на берегу которой стоит городок.

Գնել էլ. տոմս

18+
112 րոպե
Заклятие 3: По воле дьявола
Заклятие 3: По воле дьявола Գնել էլ. տոմս

Заклятие 3: По воле дьявола x

Заклятие 3: По воле дьявола

Леденящая кровь история ужасающего убийства, которая поразила даже опытных исследователей паранормальных явлений Эда и Лоррейн Уорренов. Одно из их самых сенсационных дел началось с борьбы за душу юноши, а привело к тому, чего они ни разу не видели за свою практику — впервые в истории США подозреваемый в убийстве в свою защиту заявил, что был одержим демоном.

Գնել էլ. տոմս

3+
Օլիմպիկոս
Օլիմպիկոս Գնել էլ. տոմս

Օլիմպիկոս x

Օլիմպիկոս

Օլիմպիական խաղերի թանգարանում, որը գտնվում է Հունաստանի Օլիմպիա քաղաքում, պահպանվել է հնագույն ժամանակների, օլիմպիական խաղերի հաղթողների՝ մարմարե անվանատախտակը: Այստեղ նշված է, որ Հայոց աշխարհի, Արշակունյաց Թագավորության արքա Վարազդատը, 394 թվականին տեղի ունեցած օլիմպիական խաղերում, դարձել է բռնցքամարտի մրցումների հաղթող և նրան շնորհվել է՝ «Օլիմպիկոսի» տիտղոս: Օրերից մի օր, հայոց Վարազդատ թագավորը՝ հրավեր է ստանում Հունաստանից: Նրան առաջարկում են ուղարկել Հայաստանի լավագույն մարզիկներին՝ օլիմպիական խաղերին մասնակցելու համար: Արքան, հիշելով իր մարզական անցյալը, որոշում է անձամբ մեկնել խաղերին և նվաճել բարձր տիտղոսը: Նրան միանում է նաև արքայական ընտանիքը: Արկածներով լի ճանապարհը նրանց հասցնում է Հունաստան: Բայց արքային հետապնդում է Մոլլաթոռը՝ Հայաստանի ու հենց Վարազդատի մեծագույն թշնամին: Նա ցանկանում է օգտվել իրավիճակից՝ երկրի սահմաններից դուրս սպանել հայոց արքային և տիրանալ գահին: Մոլլաթոռի պատճառով արքայական ընտանիքն անցնում է ծուղակների և մեծ դժվարությունների միջով: Սակայն ի վերջո ընտանիքի միասնության և արքայի հզոր ուժի շնորհիվ՝ հայոց Վարազդատ թագավորը հաղթում է օլիմպիական խաղերում և փառքով վերադառնում Հայաստան:

Գնել էլ. տոմս

12+
134 րոպե
Круэлла
Круэлла Գնել էլ. տոմս

Круэлла x

Круэлла

Лондон 70-х годов охвачен зарождающейся культурой панк-рока. Невероятно одаренная мошенница по имени Эстелла решает сделать себе имя в мире моды. Её лучшие друзья — парочка юных карманников, которые ценят страсть Эстеллы к приключениям и надеются вместе с ней отвоевать себе место под солнцем на улицах британской столицы. В один прекрасный день модное чутье Эстеллы привлекает внимание шикарной и пугающе высокомерной баронессы фон Хельман.

Գնել էլ. տոմս

18+
Телохранитель жены киллера
Телохранитель жены киллера Գնել էլ. տոմս

Телохранитель жены киллера x

Телохранитель жены киллера

Профессиональный телохранитель Майкл Брайс привлекает старых знакомых, киллера и его жену, для специальной операции в районе Амальфитанского побережья. Их цель — остановить кибератаку, которая может привести к краху Европейского союза.

Գնել էլ. տոմս

6+
Մի անգամ դպրոցում
Մի անգամ դպրոցում Գնել էլ. տոմս

Մի անգամ դպրոցում x

Մի անգամ դպրոցում

Ֆիլմը Տիգրանի մասին է, ով վատ շրջապատի ազդեցության տակ դրսևորում է իր բացասական կողմերը, հաճախակի հայտնվում է պատմությունների մեջ և չի սիրում սովորել: Սակայն ամեն բան փոխվում է, երբ նա իմանում է, որ իրենց դպրոցը կանգնած է փակման վտանգի առաջ: Նա հասկանում է, որ դպրոցը փրկելու միակ տարբերակը ինտելեկտուալ հեռուստամրցույթին մասնակցելն ու հաղթելն է, քանի որ դրանից հետո դպրոցը կճանաչվի լավագույն դպրոց, իսկ լավագույն դպրոցը չի կարող փակվել: Հենց այդ ժամանակ Տիգրանին և նրա թիմակիցներին օգնության են գալիս խորհրդավոր ծերունի Վաչիկի արտասովոր գրքերը, որոնց օգնությամբ աշակերտները կարողանում են սեղմ ժամկետներում նախապատրաստվել մրցույթին՝ անկախ իհայտ եկած թաքնված չարագործից։

Գնել էլ. տոմս

12+
Իշխանություն
Իշխանություն Գնել էլ. տոմս

Իշխանություն x

Իշխանություն

Այս ֆիլմը մեր երկրի ու ամեն մեկիս մասին է: Այս ֆիլմը ԱՄԵՆ ՄԵԿԻՍ ու ՄԵՐ ԵՐԿՐԻ մասին է: Այս ֆիլմը նրա մասին է, որ երբ խաղում ես երկրիդ ճակատագրի հետ անպայմանորեն վտանգում ես նաև քո ճակատագիրը: Որովհետև երկիրը՝ դու ես: Իշխանության մոլուցք, պայքար ընդդեմ, այլ ոչ թե հանուն, ճակատագրական որոշումներ, բարոյական և քաղաքական կարմիր գծերի հատում, պատերազմ, արտագաղթ, կորսված հայրենիք և կործանված սեր... Այս ֆիլմը մեր մասին է:

Գնել էլ. տոմս

12+
Հարսանիք թիկունքում - ֆիլմ
Հարսանիք թիկունքում - ֆիլմ Գնել էլ. տոմս

Հարսանիք թիկունքում - ֆիլմ x

Հարսանիք թիկունքում - ֆիլմ

Հարսանիք թիկունքում» ֆիլմի հիմքում համանուն և սիրված ներկայացումն է: Ֆիլմը նվիրվում է ՀԱՅ ԶԻՆՎՈՐԻՆ:

Գնել էլ. տոմս

18+
91 րոպե
Свадьбы не будет!
Свадьбы не будет! Գնել էլ. տոմս

Свадьбы не будет! x

Свадьбы не будет!

Дочери удумали выйти замуж! Чем не повод объединиться и помешать им? Но в лагере заговорщиков — трое папаш, которые мало смыслят в тонкостях саботажа. Их конек — эпические фейлы! Что сильнее: чувства молодых или упорство пожилых?

Գնել էլ. տոմս

12+
145 րոպե
Форсаж 9
Форсаж 9 Գնել էլ. տոմս

Форсаж 9 x

Форсаж 9

Доминик Торетто ведет спокойную жизнь вместе с Летти и своим сыном Брайаном, однако, они знают, что новая опасность всегда где-то рядом. В этот раз Доминику придется встретиться с призраками прошлого, если он хочет спасти самых близких. Команда снова собирается вместе, чтобы предотвратить дерзкий план по захвату мира, который придумал самый опасный преступник и безбашенный водитель из всех, с кем они сталкивались ранее. Ситуация усложняется тем, что этот человек — брат Доминика Джейкоб, которого много лет назад изгнали из семьи.

Գնել էլ. տոմս

Զգուշացե՛ք, կանայք են-IN...
Զգուշացե՛ք, կանայք են-INDIAN VERSION Ամրագրել տոմս

Զգուշացե՛ք, կանայք են-INDIAN VERSION x

Զգուշացե՛ք, կանայք են-INDIAN VERSION

Անդրեյ Կուրեյչիկի «Զգուշացեք՛, կանայք են» պիեսի մոտիվներով

Ամրագրել տոմս

16+
100 րոպե
Ա.Կ.Ա
Ա.Կ.Ա Ամրագրել տոմս

Ա.Կ.Ա x

Ա.Կ.Ա

Ամեն բան անցողիկ է, եթե չկա սեր.. Ներիր ու փրկիր քեզ

Ամրագրել տոմս

6+
Անմոռանալի օր
Անմոռանալի օր Ամրագրել տոմս

Անմոռանալի օր x

Անմոռանալի օր

Ֆիլմը չորս ընկերների մասին է, ովքեր որոշում են մեկ օր անցկացնել քաղաքից դուրս` նրանցից մեկի պապիկի տանը: Հասնելով հեռավոր և ժամանակակից կյանքից կտրված գյուղ՝ ընկերներից մեկն անսպասելի սիրահարվում է: Եվ սկսվում են նրանց անհավանական արկածները...

Ամրագրել տոմս

Փոքրիկ զորավարը
Փոքրիկ զորավարը Ամրագրել տոմս

Փոքրիկ զորավարը x

Փոքրիկ զորավարը

Բացառիկ ցուցադրություններ Երկու երիտասարդներ որոշում են առևանգել մի օլիգարխի՝ 8 տարեկան որդուն և հորից փրկագին պահանջել: Սակայն տղան իսկական չարիք է դառնում նրանց գլխին: Սցենարը գրված է Օ՛ Հենրիի "Կարմրամորթ առաջնորդը" պատմվածքի մոտիվներով:

Ամրագրել տոմս

12+
99 րոպե
Ազնիվ Գողեր
Ազնիվ Գողեր Գնել էլ. տոմս

Ազնիվ Գողեր x

Ազնիվ Գողեր

Հինգ անհաջողակներ փորցում են գողանալ թանգարժեք իր, որպեսզի այն հանձնելով ոստիկանությանը ստանան դրամական պարգև։

Գնել էլ. տոմս

12+
105 րոպե
Դասարանցիները
Դասարանցիները Գնել էլ. տոմս

Դասարանցիները x

Դասարանցիները

«Դասարանցիները» ֆիլմը պատմություն է դպրոցական սիրո, իսկական ընկերության և դասարանի համախմբվածության մասին: Ֆիլմը սկսվում է նրանով, որ դասարանի աշակերտները որոշում են գնալ տնօրենի մոտ և հրաժարվել իրենց դասղեկից, ով ի զարմանս իրենց արդեն հեռացված և նույնիսկ ձերբակալված է լինում: Օրեր անց գալիս է նոր դասղեկ, երիտասարդ տղամարդ, ով սակայն պարզվում է, որ կապ չունի մանկավարժական աշխատանքի հետ: Իրադարձությունները սկսում են շատ արագ և հետաքրքիր զարգանալ և գնալ դեպի անսպասելի հանգուցալուծում:

Գնել էլ. տոմս